Kontakta dina politiker

Margaret Fritz (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunförbundet Sydarkivera Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Servicenämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31