Kontakta dina politiker

Tommy Bengtsson (S)

Kontaktinformation

Telefon:
070-649 40 38 (mobil)

E-post:
herr.vennberga@telia.com

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Barn- och familjenämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14