Kontakta dina politiker

Naida Mahmutovic (S)

Kontaktinformation

Telefon:
073-980 22 34 (mobil)

E-post:
Naida_Nisic@hotmail.com

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och familjenämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Rådet för Hälsa och Trygghet Ledamot 2018-10-30 - 2022-10-15