Kontakta dina politiker

Jörgen Håkansson (S)

Kontaktinformation

Telefon:
0702030864 (mobil)

E-post:
jorhak@hotmail.com

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Vård- och omsorgsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31