Kontakta dina politiker

Tina Löfström (S)

Kontaktinformation

Telefon:
0708-126956 (mobil)

E-post:
tinaoki@hotmail.com

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Rådet för Hälsa och Trygghet Ersättare 2018-10-30 - 2022-10-15
Servicenämnden Ersättare 2019-01-01 - 2019-12-31