Kontakta dina politiker

Jenny Pernton (S)

Kontaktinformation

Telefon:
073-610 10 54 (mobil)

E-post:
Jenny@pernton.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2019-12-31
Rådet för Hälsa och Trygghet Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31